FUNDACJA TERAZ POLSKA

Koncert galowy XIX edycji Konkursu "Teraz Polska"

wtorek, 02 czerwca 2009

1 czerwca 2009 r. koncertem w Teatrze Wielkim w Warszawie Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zakończyła kolejną edycję Konkursu "TERAZ POLSKA".

Koncert Galowy "Teraz Polska" uświetnili znani polscy artyści, m.in.:

Jan Pietrzak, Edyta Geppert, Ewa Dałkowska, Magda Zawadzka, Leszek Długosz, Maciej Pietrzyk, Piotr Szczepanik.

Wykonawcom towarzyszył zespól muzyczny pod dyrekcją Mariusza Dubrawskiego oraz Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego. Uroczystą Galę poprowadzili Agnieszka Szulim i Grzegorz Miśtal.

Wśród zaproszonych Gości znaleźli się Laureaci poprzednich edycji Konkursu "Teraz Polska", nominowani do Godła w bieżącej, członkowie rządu, ambasad, oraz przedstawiciele świata nauki, kultury, biznesu i mediów.

Sponsorami Koncertu Galowego "Teraz Polska" były firmy:

  • Producent okien dachowych - FAKRO
  • Producent pokryć dachowych - BLACHY PRUSZYŃSKI
  • Producent bloczków z betonu komórkowego - SOLBET

Galeria zdjęć z Koncertu Galowego

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.