FUNDACJA TERAZ POLSKA

Konferencja "PROMOCJA POLSKI. Strategia współpracy, współpraca strategii"

czwartek, 14 kwietnia 2011

W dniu 28 kwietnia o godz. 10:00 transmisja "na żywo"

Link do transmisji na pełnym ekranie:
Transmisja

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji „Promocja Polski - strategia współpracy, współpraca strategii. Rola marki narodowej w budowaniu wizerunku Polski w świecie”.

Konferencja odbędzie się 28. kwietnia o godz. 10:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Sala Kisielewskiego).

Celem konferencji jest analiza „kotwic promocyjnych” Polski – kluczowych wydarzeń, inicjatyw i okoliczności, które stwarzają szansę dla prezentacji światowej opinii publicznej przewag konkurencyjnych i atutów promocyjnych Polski, istotnych dla tworzenia pozytywnego, spójnego wizerunku Polski w świecie.

Pierwsza część Konferencji zostanie poświęcona minionym wydarzeniom takim jak: EXPO 2010 w Szanghaju, Rok Chopinowski, Internationale Grune Woche Berlin 2011, ITB Berlin 2011. Poruszone zostaną także kwestie przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej , w szczególności strategia promocji kultury i promocja gospodarcza Polski.

Druga część konferencji dotyczyła będzie m.in. oferty instytucji państwowych w budowie wizerunku i promocji Polski, podziału branżowego i administracyjnego kraju w odniesieniu do regionów kulturowych, turystycznych i biznesowych, a także wykorzystania potencjału miast i regionów w promocji marki „Polska”.

Gościem specjalnym Konferencji będzie wybitny polski lekkoatleta Robert Korzeniowski.

Partnerami konferencji są: Wydział Nauk Ekonomicznych UW , Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc. Wsparcia PR udzieli MG Network.

Zapraszamy Państwa do udziału!

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.