FUNDACJA TERAZ POLSKA

Kongres Infrastruktury Sportowej

wtorek, 28 lutego 2012

 

Polski Klub Infrastruktury Sportowej zaprasza do udziału w 5. Ogólnopolskim Kongresie Infrastruktury Sportowej, który odbędzie się w dniach 27-30 marca 2012 roku w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Ogólnopolski Kongres Infrastruktury Sportowej to autorski projekt Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej. Celem Kongresu – jedynego takiego wydarzenia w Polsce – jest popularyzowanie wiedzy o rynku infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w Polsce, sposobach finansowania tego typu inwestycji oraz zapoznanie uczestników z najnowszymi rozwiązaniami projektowymi, materiałowymi i technologicznymi stosowanymi w branży.

W Kongresie uczestniczą przedstawiciele samorządów z całej Polski (prezydenci miast, burmistrzowie, wójtowie, dyrektorzy wydziałów inwestycji i sportu, szefowie ośrodków sportu i rekreacji, dyrektorzy szkół), firmy polskie i zagraniczne, działające na rynku infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, a także eksperci z zakresu projektowania, finansowania, budowy i zarządzania obiektami sportowymi.

W bogatym programie merytorycznym Kongresu znajdzie się kilkadziesiąt seminariów specjalistycznych, możliwość konsultacji z wybitnymi ekspertami z branży infrastruktury sportowej, a także wystawa prezentująca ofertę firm, miast i gmin. Wśród zorganizowanych w ramach Centrum Szkoleniowego paneli seminaryjnych znajdą się bloki tematyczne poświęcone finansowaniu budowy infrastruktury sportowej, procesowi inwestycyjnemu, nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w budowie, bezpieczeństwu na obiektach sportowych, ich zarządzaniu i komercjalizacji. W Centrum Biznesowym, zorganizowanym w głównej hali lekkoatletycznej uczestnicy będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą najlepszych firm z branży.
 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.