FUNDACJA

Konkurs: Zaprojektuj okładkę magazynu!

poniedziałek, 06 listopada 2017
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” ogłasza Konkurs na okładkę Magazynu „Teraz Polska” adresowany do studentów wyższych szkół artystycznych oraz wydziałów o profilu artystycznym innych szkół wyższych.  Nagrodą główną jest publikacja zwycięskiego projektu w formie okładki kwartalnika „Teraz Polska” Nr 4/2017 oraz nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł.
 
Temat projektu okładki powinien być zgodny z przesłaniem pisma, propagującego postawy pro-obywatelskie, nowoczesny patriotyzm oraz Polskę, jej gospodarkę, naukę i kulturę.
 
Na zgłoszenia czekamy za pośrednictwem formularza online do 11.11.2017 r. 
 
Komplet dokumentów zgłoszeniowych składa się z:
  • pliku PDF 215 x 240 + 5mm spad;  o rozdzielczości – 300 dpi;  CMYK;  teksty na krzywych; 
  • pliku poglądowego JPG, 
  • formularza zgłoszeniowego

 

Uwaga! Pliki PDF i JPG powinny mieć taką samą nazwę, różną od imienia i nazwiska Autora.

REGULAMIN KONKURSU

 

 
Okładka Magazynu „Teraz Polska” stała się swoistą formą galerii, miejscem prezentacji wypowiedzi polskich twórców na temat patriotyzmu i polskości, ale bez patosu i zbędnych uniesień. Okładkę pierwszego numeru przygotował Jan Sawka i była to ostatnia praca artysty przed śmiercią w 2012 roku. Następne okładki przygotowywali m.in: Andrzej Pągowski, Waldemar Świerzy, Ryszard Kajzer, Henryk Chyliński, Piotr Młodożeniec, Rosław Szaybo, Michał Batory, Rafał Olbiński czy Edward Dwurnik. Od 4 lat redakcja zaprasza młodych twórców do prezentacji swoich prac, rezerwując dla nich raz w roku miejsce na okładce. W ten sposób narodził się pomysł na konkurs, w którym nagrodą (oprócz finansowej) jest publikacja oraz promocja młodych artystów na równi z najlepszymi. 
Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter