FUNDACJA

KONKURS: Zaprojektuj okładkę Magazynu Teraz Polska!

wtorek, 14 października 2014

 

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego ogłasza „Konkurs Na Okładkę” Magazynu „Teraz Polska” dla studentów wyższych szkół artystycznych. Nagrodą główną jest nagroda pieniężna w kwocie 2000 zł. oraz publikacja zwycięskiego projektu w formie okładki kwartalnika „Teraz Polska” Nr 4/2014.

Temat: temat projektu okładki powinien być zgodny z przesłaniem pisma, propagującego postawy pro-obywatelskie, nowoczesny patriotyzm oraz Polskę, jej gospodarkę, naukę i kulturę.

Nagrodą specjalną jest udział pracy w wystawie prezentowanej podczas innych wydarzeń Organizatora (m.in. podczas finału konkursu „Teraz Polska Promocja” oraz podczas Gali „Teraz Polska”) oraz prezentacja pracy za pośrednictwem strony internetowej Organizatora www.terazpolska.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza online na stronie www.terazpolska.pl do 11.11.2014.

Komplet dokumentów zgłoszeniowych składa się z:

  • Pliku PDF 215 x 240 + 5mm spad;  o rozdzielczości – 300 dpi;  CMYK;  teksty na krzywych;
  • Pliku poglądowego JPG,
  • Pliki PDF i JPG powinny mieć taką samą nazwę, różną od imienia i nazwiska Autora,
  • Karty zgłoszeniowej wypełnionej w trybie on-line.

Zapraszamy studentów do udziału w konkursie!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ON-LINE

***

Okładka Magazynu „Teraz Polska” jest swoistą formą galerii, miejscem prezentacji wypowiedzi polskich twórców na temat patriotyzmu i polskości, ale bez patosu i zbędnych uniesień. Okładkę pierwszego numeru przygotował Jan Sawka i była to ostatnia praca artysty przed śmiercią w 2012 roku. Następne okładki przygotowywali m.in: Andrzej Pągowski, Waldemar Świerzy, Ryszard Kajzer, Henryk Chyliński czy Rafał Olbiński. Wraz z rozwojem pisma redakcja postanowiła przeznaczyć miejsce na okładce także dla młodych twórców – studentów polskich szkół artystycznych. W ten sposób narodził się pomysł na konkurs, w którym nagrodą (oprócz finansowej) jest publikacja oraz promocja młodych artystów na równi z najlepszymi.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter