FUNDACJA TERAZ POLSKA

Konkurs prac magisterskich zyskał nowych patronów medialnych!

środa, 20 lipca 2011

Miło nam zakomunikować, że patronami medialnymi (Internet) tegorocznej edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską „Teraz Polska Promocja” zostali:

wortal poświęcony branży PR, PRoto.pl, Portal studencki dlastudenta.pl oraz Centrum Edukacji i Rozwoju Efekty

Na stronach naszych Patronów znaleźć można bieżące informacje o Konkursie.

Liczymy na owocną współpracę i zachęcamy do odwiedzin stron naszych Patronów a także ich profilów na Facebook'u:

Proto.pl Centrum-Efekty dlastudenta.pl

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.