FUNDACJA TERAZ POLSKA

MADE IN POLAND - tematyczna publikacja Boston Media

czwartek, 10 września 2009

4 listopada 2009 r. - we współpracy z Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego - wraz z dziennikiem Rzeczpospolita ukaże się specjalistyczny raport tematyczny wydawnictwa BOSTON MEDIA.

Celem publikacji MADE IN POLAND jest przedstawienie polskich marek – wysokiej jakości, silnych, atrakcyjnych, o pewnej pozycji rynkowej jako dowód i hołd dla polskiej przedsiębiorczości.

Już 4 listopada na łamach publikacji Made in Poland, wydawnictwa BOSTON MEDIA, dystrybuowanej wraz z dziennikiem Rzeczpospolita w nakładzie 100.000 egzemplarzy przedstawimy potencjał polskiej marki:

  • udowodnimy, że inwestowanie w polski produkt może przynieść krociowe zyski,
  • pokażemy najlepsze praktyki i rozwiązania z zakresu budowania tożsamości produktów Made in Poland,
  • przedstawimy krok po kroku jak sprostać międzynarodowej konkurencji i wprowadzić polski produkt nie tylko na zagraniczne rynki, ale i permanentnie wpisać go w świadomość konsumenta krajowego jak i zagranicznego,
  • udowodnimy, że Polska to nie tylko kraj przedsiębiorców, ale i najpiękniejsze regiony naturalnej przyrody niemających sobie równych w Europie

W tym celu posłużymy się najlepszymi przykładami z rynku; poprzez promocję polskich osiągnięć, a w szczególności sukcesów polskiej gospodarki – tak w kraju, jak i za granicą – zaprezentujemy najlepsze sposoby zarządzania produktem – od pomysłu po skuteczne wprowadzenie go na rynek. Tym samym publikacja stanowi doskonałą platformę dla przedstawienia własnego sukcesu.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.