FUNDACJA

Najlepsze produkty z Godłem „Teraz Polska”

wtorek, 10 października 2017

We wtorek, 10 października, na PGE Narodowym odbyło się spotkanie klubu „Teraz Polska”. To ważne wydarzenie dla polskich firm i samorządów. Grupa blisko 80 dotychczasowych laureatów konkursu „Teraz Polska” odebrała wyjątkowe certyfikaty potwierdzające zachowanie uprawnień do posługiwania się Godłem. Podczas spotkania przedstawione zostały także wyniki najnowszych badań sondażowych dotyczących decyzji zakupowych Polaków.

- Każdy laureat konkursu „Teraz Polska” uzyskuje prawo do posługiwania się Godłem jako symbolem najwyższej jakości. Godło umieszczone w materiałach promocyjnych firm, na ich produktach to czytelny przekaz dla konsumentów. Aż 96% Polaków wie, że Godło „Teraz Polska” to symbol wysokiej jakości produktów i usług. Dla ponad 65% z nich kryterium w postaci Godła stanowi ważny element w podejmowaniu decyzji zakupowej – mówi Michał Lipiński, dyrektor konkursu „Teraz Polska”.

 

Przed przyznaniem Godła „Teraz Polska” każdy zgłoszony do konkursu produkt, usługa, przedsięwzięcie innowacyjne czy gmina są skrupulatnie oceniane przez niezależnych ekspertów. 

- Laureat konkursu „Teraz Polska” może posługiwać się Godłem przez rok. Wynika to ze społecznej odpowiedzialność, jaka wiąże się z przyznawaniem tego wyróżnienia. Po roku eksperci po raz kolejny przyglądają się laureatom, weryfikując poziom jakości. Prawo do dalszego posługiwania się Godłem przyznane zostaje tylko najlepszym – dodaje Lipiński.

 

W tym roku prawo do dalszego posługiwania się Godłem „Teraz Polska” uzyska blisko 80 dotychczasowych laureatów konkursu „Teraz Polska”. Polscy przedsiębiorcy podkreślają, że znak ten to przede wszystkim narzędzie wspomagające budowanie marki oraz prestiżu, a także instrument zwiększający zaufanie i wiarygodność w oczach partnerów biznesowych, a przede wszystkim w oczach konsumentów. 

Godłem „Teraz Polska” obecnie posługują się m.in. FAKRO, Blachy Pruszyński, Bolix, Zakłady Mięsne Henryka Kania, Lazur, Mlekovita, sieć kin Helios oraz linie produktów PIKOK i PILOS.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter