FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Nowy numer Magazynu "Teraz Polska" - zapraszamy do lektury

Nowy numer Magazynu "Teraz Polska" - zapraszamy do lektury

24 marca 2014

Mamy przyjemność przedstawić najnowszy numer Magazynu "Teraz Polska".

Zapraszamy do lektury, w numerze m.in:

  • Wywiady:  z Jolantą Kwaśniewską - o porozumieniu bez barier, oswajaniu starości, blaskach i cieniach polityki; z Marią Seweryn o Och-Teatrze i wyborze drogi życiowej; z Elżbietą Penderecką o potrzebie mecenatu dla kultury, o mężczyznach z Ewą Chodakowską, z Elżbietą Mączyńską o obecności Polek w gospodarce i nie tylko.
  • TOP 10 Wpływowych Polek
  • Relacje z Debat: "W jedności siła. Pierwsze damy polskiej promocji o budowie marki Polska" oraz "Polka przedsiębiorcza. Siła kobiet w polskiej gospodarce".
  • Sylwetka Małgorzaty Lazarek
  • Analiza kondycji przedsiębiorczości kobiet w Polsce
  • Kobiece startupy - Phenicoptere, DailyArt, BubbleShoes
  • Felietonistkami numeru są: Małgorzata Zaleska, Barbara Stanisławczyk, Agnieszka Lewandowska, Kamila Sidor i Małgorzata Smoczyńska.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.