FUNDACJA

Prezes Krzysztof Przybył na Kongresie 60 milionów

piątek, 31 sierpnia 2018

31 sierpnia, w G2A Arenie w Jasionce k. Rzeszowa zakończył się „Kongres 60 milionów” czyli Globalny Zjazd Polonii, pod patronatem m.in. Fundacji „Teraz Polska”.

„Kongres 60 milionów” stał się płaszczyzną międzynarodowej i międzypokoleniowej komunikacji w nowoczesnym wymiarze, przyczyniając się do integracji rozproszonej po świecie polskiej społeczności. Jest nas, Polaków 60 milionów na całym świecie! Obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości stanowiły doskonałą okazję do spotkania w gronie polonijnym i podjęcia dyskusji na temat aktualnego miejsca Polski na świecie i naszej pozycji w relacjach międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem ich gospodarczego wymiaru.

W panelach dyskusyjnych brał udział Krzysztof Przybył, prezes Fundacji  „Teraz Polska”.  

W towarzystwie m.in. Zbigniewa Inglota (prezesa firmy Inglot), Tomasza Różniaka (Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”) i Andrzeja Szumowskiego ( Stowarzyszenie „Wódka Polska”) rozmawiał na temat polskich marek na rynku międzynarodowym. Rozważano, jak podbić świat – razem czy każdy dla siebie, na czym powinna polegać współpraca polskich firm na rynkach zagranicznych. 

Druga debata prezesa Przybyła poświęcona była współpracy w regionach i roli placówek dyplomatycznych w budowaniu partnerstwa miast i regionów. Na ten temat dyskutował m.in. z Anitą Florek (prezes Stowarzyszenia FloEnterteam i  Sabiną Klimek (Konsulat Generalny RP w NYC). 

 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter