FUNDACJA TERAZ POLSKA

Znamy juz listę Lauretaów Godła TERAZ POLSKA 2011!

wtorek, 7 czerwca 2011

FINAŁ XXI KONKURSU „TERAZ POLSKA”

Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego, w drodze głosowania, wyłoniła Laureatów tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska” zostało przyznane 15 produktom, 7 usługom, 3 przedsięwzięciom innowacyjnym oraz 6 gminom.

W tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska” przyjęto i oceniono 94 wnioski weryfikacyjne. Zanotowano następującą strukturę zgłoszeń w poszczególnych kategoriach:

  • XXI edycja na Najlepsze Produkty - 47 zgłoszeń,
  • XXI edycja na Najlepsze Usługi - 17 zgłoszeń,
  • IV edycja dla Przedsięwzięć Innowacyjnych - 11 zgłoszeń,
  • V edycja Konkursu „Teraz Polska” dla Gmin - 19 zgłoszeń.

FINAŁ KONKURSU „WYBITNY POLAK”

Po raz drugi w historii Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego  „Teraz Polska” nagrodziła wybitne osobistości,  które swoim dorobkiem zawodowym, osiągnięciami i postawą w znaczący sposób przyczyniają się do promocji Polski na świecie.

W tym roku statuetkę „Wybitny Polak” odbierają prof. Maria Siemionow (chirurg i transplantolog), prof. Jacek Jassem (lekarz onkolog, twórca najnowocześniejszej Kliniki Onkologii w kraju) oraz Adam Małysz (skoczek narciarski).

Wyboru Laureatów Konkursu „Wybitny Polak” dokonuje Kapituła Godła „Teraz Polska” podczas tego samego posiedzenia, na którym przeprowadzany jest wybór Laureatów Konkursu „Teraz Polska”. Wybór dokonywany jest przez aklamację.

KONCERT GALOWY „TERAZ POLSKA”

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 6 czerwca 2011r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Koncert Galowy „Teraz Polska” uświetniła Edyta Geppert z zespołem KROKE, a wśród zaproszonych Gości znaleźli się Laureaci poprzednich edycji Konkursu „TERAZ POLSKA”, nominowani do Godła w bieżącej edycji, członkowie władz ustawodawczych i wykonawczych, przedstawiciele ambasad oraz reprezentanci świata nauki, kultury, biznesu i mediów.

Sponsorami Koncertu Galowego „Teraz Polska” są firmy:

  • Producent bloczków z betonu komórkowego - SOLBET
  • Producent pokryć dachowych - BLACHY PRUSZYŃSKI
  • Producent okien dachowych - FAKRO

Patronami medialnymi Gali XXI edycji Kokursu "Teraz Polska" są: TVP 1 i Radio dla Ciebie.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.