FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra

Znamy już nominowanych w tegorocznej edycji Konkursu "Teraz Polska"

8 maja 2012

We wtorek 8 maja 2012r. na hali Torwaru w Warszawie ogłoszone zostały nominacje w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. W jego XXII edycji zmierzyło się 86 uczestników – najlepszych pod względem jakości produktów i usług, innowacji oraz gmin. Wynik głosowania 33 osobowej Kapituły poznamy 11 czerwca 2012r. podczas uroczystej Gali w Teatrze Wielkim.

Każdego roku do rywalizacji stają firmy, które liczą na potwierdzenie walorów jakościowych, technologicznych i użytkowych swoich produktów oraz usług. Wśród firm nominowanych w tegorocznej edycji znalazły się m.in. Instytut Badawczy Dróg i Mostów – za innowacyjny Inteligentny System Kompleksowej Identyfikacji Pojazdów (ISKIP), znane wszystkim rodzicom Bielskie Zakłady Obuwia „Befado”, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna – za kreowanie rozwoju przedsiębiorczości poprzez tworzenie otoczenia sprzyjającego zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, a także popularne sery „Lazur”, wódka „Żubrówka Biała” czy gmina Białystok. W sumie do Godła nominowanych zostało 76 uczestników, z czego 32 stanowią produkty, 18 – usługi, 8 – innowacje, 14 – gminy a 4 – inwestycje zagraniczne.

- Nagroda w postaci Godła „Teraz Polska” to wyjątkowe narzędzie marketingowe, które umiejętnie wykorzystane pomaga w skuteczny sposób budować markę Laureata oraz wzmacniać jego pozycję rynkową. Uznanie, jakim Godło cieszy się wśród Polaków powoduje, że firmy nim wyróżnione mogą efektywnie odróżnić się od swoich konkurentów – mówi Michał Lipiński, Szef Konkursu „Teraz Polska".

W dniu ogłoszenia nominacji w hali Torwaru miała miejsce wystawa nominowanych do Godła w tegorocznej edycji Konkursu. Była to okazja do zaprezentowania się przed 33 osobową Kapitułą Godła "Teraz Polska", w której skład wchodzą autorytety życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego. Po zapoznaniu się z nominacjami Kapituła, na podstawie m.in. ocen wydanych przez niezależne Komisje Ekspertów, wyłoni zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek Godła „Teraz Polska” odbędzie się 11 czerwca 2012r. w Teatrze Wielkim, gdzie nagrodzeni odbiorą statuetki z rąk przewodniczącego Kapituły Konkursu prof. Michała Kleibera oraz Prezesa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Krzysztofa Przybyła.

Poniżej znajdują się pełne listy nominowanych, którzy ubiegają się o Godło "Teraz Polska" w tegorocznej edycji Konkursu

GALERIA ZDJĘĆ

LISTA NOMINOWANYCH PRODUKTÓW

LISTA NOMINOWANYCH USŁUG

LISTA NOMINOWANYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ INNOWACYJNYCH

LISTA NOMINOWANYCH GMIN

LISTA NOMINOWANYCH INWESTYCJI

 

Patroni medialni Konkursu


 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.