Konferencje

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Zapraszamy do obejrzenia klipu video z Gali Konkursu Teraz Polska Promocja. Młodzi mają głos!

czwartek, 5 grudnia 2013

5.12.2013 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród konkursu „Teraz Polska Promocja”. Już po raz siódmy Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA, Polska Organizacja Turystyczna oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowały konkurs na najlepszą pracę magisterską, dotyczącą promocji Polski. 

czwartek, 28 listopada 2013

Konferencja „Polskie Puzzle. Warto być Made in Poland”, która odbędzie się 5 grudnia 2013r. w Sali NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, to dyskusja o tym, jaką Polskę pokazywać Polakom i jak opowiadać o Polsce światu.

środa, 9 maja 2012

8 maja na Torwarze po raz piąty już odbyła się konferencja o promocji Polski pt. " 5 minut przed UEFA EURO 2012". Tego typu spotkania, organizowane przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, tworzą unikalną platformę umożliwiającą wymianę informacji i koncepcji promocyjnych pomiędzy najważniejszymi graczami polskiej promocji - resortami, agendami rządowymi i samorządami.

poniedziałek, 16 stycznia 2012

6 grudnia odbyła się konferencja  "Promocja Polski - wyzwania przed nauką i praktyką".

środa, 23 listopada 2011

Podczas konferencji, 22.listopada, która odbyła się w Poznaniu, poznaliśmy zwycięzców rankingu „Samorząd zrównoważonego rozwoju”. Pretekstem do zorganizowania tej konferencji było ogłoszenie Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego przeprowadzonego przez Wydział Nauk Społecznych i Administracji Politechniki Warszawskiej. Konferencję otworzyli: dr Andrzej Byrt – Prezes MTP Sp. z o.o. oraz prof. dr hab. Helena Kisilowska – Dziekan WAiNS Politechniki Warszawskiej.

czwartek, 28 kwietnia 2011

28. kwietnia 2011r. w PKiN w Warszawie z inicjatywy Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA odbyła się konferencja pt. „Promocja Polski – strategia współpracy, współpraca strategii”, której głównym celem było wypracowanie wspólnej osi działań promocyjnych mających kreować spójny wizerunek marki Polska za granicą. W spotkaniu, którego partnerami instytucjonalnymi zostali PARP i POT, uczestniczyli decydenci z najważniejszych instytucji i organizacji odpowiedzialnych za promocję naszego kraju.

wtorek, 9 listopada 2010

8 listopada w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się Konferencja pt. "Samorząd Zrównoważonego Rozwoju”. Pretekstem do zorganizowania tej konferencji było ogłoszenie Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego przeprowadzonego przez Wydział Nauk Społecznych i Administracji Politechniki Warszawskiej. Fundacja była współorganizatorem konferencji.

środa, 23 czerwca 2010

22 czerwca br. w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się kolejna konferencja poświęcona w całości promocji Polski. W konferencji wzięli udział przedstawiciele administracji rządowej, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji gospodarczych, a także mediów.

poprzednia 1 [2] 3 z 3 następna