FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

DEBATA TERAZ POLSKA

Aktualności

Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
7 listopada 2022
Podsumowanie video debaty z cyklu „Teraz Polska Sportowa”
Rola wielkich imprez sportowych  w promocji kraju
28 października 2022
25 października br. w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyła się debata z cyklu „Teraz Polska Sportowa”.
Fot. Maciej Nowicki / IFPS
19 października 2022
Debata Fundacji „Teraz Polska” w ramach 4. Kongresu „Zdrowie Polaków” 2022
fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
28 czerwca 2022
To temat debaty z cyklu „Teraz Polska” zorganizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w ramach 7. edycji Kongresu 590.
fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
24 czerwca 2022
To temat debaty z cyklu „Teraz Polska” zorganizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w ramach 7. edycji Kongresu 590.
fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
24 czerwca 2022
To temat debaty z cyklu „Teraz Polska” zorganizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w ramach 7. edycji Kongresu 590.
fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
24 czerwca 2022
To temat debaty z cyklu „Teraz Polska” zorganizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w ramach 7. edycji Kongresu 590.
fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
24 czerwca 2022
To temat debaty z cyklu „Teraz Polska” zorganizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w ramach 7. edycji Kongresu 590.
Fot. Kamil Broszko / Teraz Polska
24 czerwca 2022
W dniach 22-23 czerwca br. odbyła się 7. edycja Kongresu 590 pod hasłem „Łączymy wszystkich”.
Kongres 60 Milionów w partnerstwie z „Teraz Polska”
13 lutego 2022
Wśród prelegentów Kongresu był Krzysztof Przybył, prezes naszej Fundacji
25 stycznia, godz. 11 - webinar Jak zdobyć Godło "Teraz Polska"
19 stycznia 2022
Poznajmy korzyści dla przedsiębiorców z posługiwania się Godłem „Teraz Polska”.
Teraz polska Wigilia – razem, choć w trybie zdalnym
19 grudnia 2021
17 grudnia br. za pośrednictwem łączy internetowych Związku Banków Polskich odbyło się wigilijne spotkanie Klubu „Teraz Polska”.
Fot. Pixabay
30 listopada 2021
Eksperci odpowiedzieli na pytanie jak innowacyjne rozwiązania przełożą się na rozwój lokalnej gospodarki i jakie wyzwania stoją przed przedsiębiorcami w tym zakresie.
Sondaż „Teraz Polska”: cena, jakość i pochodzenie produktu decydujące. Konsumenci zmieniają się podczas pandemii
24 listopada 2021
Wyniki badania społecznego zrealizowanego na zlecenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.
Fot. Kamil Broszko
2 listopada 2021
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zorganizowała w Muzeum Sportu i Turystyki debatę z udziałem sportowców, dziennikarzy i ekspertów.
Ekspansja, technologie, medycyna, kultura. DEBATY z cyklu „TERAZ POLSKA” na Kongresie 590
25 października 2021
W roli panelistów wystąpiło wielu wybitnych ekspertów ze świata nauki i biznesu.
Fot. Kamil Broszko
8 października 2021
Debata pt. Znaczenie nowych technologii i innowacji w rozwoju Polski odbyła się 5 października 2021 r. podczas VI edycji Kongresu 590, którego mottem przewodnim były „Nowe Możliwości”.
Fot. Kamil Broszko
28 kwietnia 2021
26 kwietnia w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach odbyło się webinarium „O roli sojuszu nauki i biznesu w rozwoju technologii medycznych w Polsce”.
Fot. Teraz Polska
29 stycznia 2021
Niczym jest nauka, jeżeli funkcjonuje sama dla siebie, niczym będzie biznes, jeżeli nie będzie innowacyjny, czyli korzystający z osiągnięć nauki.
Webinarium Teraz Polska Nauka
21 stycznia 2021
21 stycznia, z inicjatywy Fundacji "Teraz Polska", przy wsparciu Szkoły Głównej Handlowej odbyło się webinarium „O roli nauki polskiej wobec potrzeb i oczekiwań społeczeństwa, gospodarki oraz polityk publicznych.” z cyklu „Teraz Polska Nauka”
Fot. Teraz Polska
8 kwietnia 2020
Czy epidemia koronawirusa stworzy nowy model zarządzania  biznesem? 
Debata „Biznes – Kultura – Społeczeństwo”
11 lutego 2019
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska , Ośrodek Dialogu i Analiz THINKTANK oraz Narodowa Galeria Sztuki ZACHĘTA zapraszają na debatę „Biznes – Kultura – Społeczeństwo”, która odbędzie się 26 lutego 2019 r. o godz. 11:00 w Galerii ZACHĘTA, przy placu Małachowskiego 3 w Warszawie.  
DEBATA: Sportowiec na emeryturze, czyli co dalej po ostatnim złocie?
30 września 2016
We wtorek, 18 października 2016 roku w  Muzeum Sportu i Turystyki odbędzie się debata "Sportowiec na emeryturze, czyli co dalej po ostatnim złocie?" z udziałem m.in. Roberta Korzeniowskiego, Tomasza Majewskiego oraz Czesława Langa. 
Debata "Jaka strategia dla Polski?"
12 kwietnia 2016
We wtorek, 19 kwietnia 2016 r. w godz. 11:30 – 13:30 w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się debata  „Jaka strategia dla Polski? Rola patriotyzmu ekonomicznego w rozwoju kraju”. 
Relacja z debaty: "Polski Sukces 1989-2014. Dokonania i perspektywy".
3 kwietnia 2014
Czy bilans 25-lecia Polski ma wynik dodatni? Jakie są nasze największe osiągnięcia i porażki? Jakie wnioski i przesłania z przeszłości płyną dla nas i dla młodego pokolenia na najbliższą przyszłość? Na te i inne pytania odpowiedzi szukali uczestnicy debaty „Polski sukces 1989-2014. Dokonania i perspektywy”, organizowanej przez Fundację „Teraz Polska” i Ośrodek Dialogu i Analiz THINKTANK.
Przedsiębiorcza jak Polka! - relacja z debaty.
13 lutego 2014
O tym, czy Polki mają „gen przedsiębiorczości”, jakie są źródła ich sukcesu i jakie usprawnienia systemowe należy wprowadzić w naszym kraju, by od najmłodszych lat kreować potencjał przedsiębiorczości dyskutowały uczestniczki debaty „Polka przedsiębiorcza. Siła kobiet w polskiej gospodarce”. Debata odbyła się 12 lutego 2014 w Centrum Przedsiębiorczośći Smolna 4.
Sportowe śniadanie mistrzów - debata
7 października 2013
W dniu 4.10 2013 odbyła się debata „Sportowe śniadanie mistrzów” zorganizowana przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Trzy tercje tego swoistego meczu towarzyskiego dały pole do rozważań na tematy: sport a promocja Polski, sport a biznes, sport a zdrowie i kapitał społeczny.
Polskie Puzzle: Czy polska nauka idzie w las?
18 lutego 2013
Czy w Polsce są wystarczające zachęty dla biznesu, aby ten przeznaczał swoje środki na finansowanie badań? Jacy absolwenci opuszczają polskie uczelnie, jaki jest ich poziom wiedzy i umiejętności? Jakie przeszkody stoją na drodze młodych naukowców? Na takie i inne pytania szukali odpowiedzi uczestnicy piątkowej debaty pt. „Czy polska nauka idzie w las?”, która odbyła się na Uniwersytecie Warszawskim w ramach projektu FPGP „Teraz Polska” - Polskie Puzzle.

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.